Академия Нортфилд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Нортфилд

...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Поляната,където се провеждаше часа по борба Bg_top_logo6 .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Поляната,където се провеждаше часа по борба Realtop002 Гласувайте за този сайт в RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Гласуване в BG top
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyПет Юни 01, 2012 11:11 am by Роуз М.

» Спамландия ^^
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyПет Юни 01, 2012 10:50 am by Лиандър

» Допада ли ви новия дизайн на форума?
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyПет Юни 01, 2012 10:26 am by Лиандър

» Смяна на лика
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyПет Юни 01, 2012 10:13 am by Роуз М.

» Съобщения до потребителите!
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyЧет Май 31, 2012 6:29 pm by Роуз М.

» 3rd floor's corridor
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyЧет Май 31, 2012 3:15 pm by Роуз М.

» Забавление
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyСря Мар 28, 2012 8:22 pm by Арчър Нортфилд

» Търся си другарче...
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyПет Мар 09, 2012 8:04 pm by Лиандър

» Станете наши приятели ^^
Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyПет Фев 10, 2012 1:11 pm by Constantine

Team
Арчър Нортфилд Поляната,където се провеждаше часа по борба 162114466013195884101338458380bU1siwGKkt6YqJGKBOUE Изабел Поляната,където се провеждаше часа по борба 1881130687225094021338458385E8L2CY9gII4MnO8ZufcD Роуз М. Поляната,където се провеждаше часа по борба 1002539634460810911338458376mLTO2pPqfh2bLdlLWB2b
Основни приятели
Поляната,където се провеждаше часа по борба 3186694B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Окт 09, 2021 11:41 pm

 

 Поляната,където се провеждаше часа по борба

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Арчър Нортфилд
Administrator
Арчър Нортфилд


Местожителство : Академия Нортфилд

Поляната,където се провеждаше часа по борба Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната,където се провеждаше часа по борба   Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyПет Сеп 09, 2011 1:34 pm

Поляната,където се провеждаше часа по борба Manchevo-Markovo
Върнете се в началото Go down
https://academy-nortfild.bulgarianforum.net
Арчър Нортфилд
Administrator
Арчър Нортфилд


Местожителство : Академия Нортфилд

Поляната,където се провеждаше часа по борба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната,където се провеждаше часа по борба   Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyСря Яну 04, 2012 10:59 am

Арчър обикаляше из училището и се чудеше какво да прави.Всички си бяха в часовете,други бяха избягали и офейкали нанякъде, а той трябваше да стои тук.
Добре,че дойде време за часа по борба,че да прави нещо.Той тръгна към поляната близо до гората.Времето беше топло за януари и печеше слънце.
Арчи беше с една една фланелка,която идеално описваше мускулестите му гърби, и дънки.Трябваше да ги смени за часа де,но това ставаше бързо-просто едно щракване с пръсти.
Изабел трябваше и тя да е тук.Не я беше виждал днес,а сега щяха да имат тренировка.Дразнеше го,когато всички погледи са върху тях и всеки ги обсъжда,но какво му пукаше де.Той беше директора.
Когато стигна нямаше много хора и той поздрави тези,които бяха там и щракна да се преоблече.Тъмно сините шорти и черната тениска бяха супер за часа.И не,не му беше студено ни най-малко.Беще свикнал със студа,а и нали беше вампир-не го усещаше.
Скоро се събраха повече новаци,които си говореха по груби,някой се дразнеха с други.
-Изабел..-каза Арчи и се усмихна,когато тя дойде на поляната.

пп. Мазалоо отсякъде.. ;х
Върнете се в началото Go down
https://academy-nortfild.bulgarianforum.net
Изабел
Administrator
Изабел



Поляната,където се провеждаше часа по борба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната,където се провеждаше часа по борба   Поляната,където се провеждаше часа по борба EmptyСря Яну 04, 2012 2:42 pm

Последните няколко дни много,много не се свъртах в часовете.Прекарвах времето си в стаята и не се срещах с никого.Това мога да кажа,че беше подлодило съквартирантката ми Катрин,но тя ме търпеше,а и имаше ли друг избор?
Този път обаче като по чудо реших да семерна в някой час - часа по борба.Това ми беше един от любимите часове тъйкато ритх доста задници там,но можех да видя и Арчър.Единственото което не харесвам беше онова,че всички погледи все бяха върхо мен,върхо него или върхо нас.Връзката ни вече не беше чак такава тайна и всички ни гледаха...странно.Сякаш не сме човешки същества.Добре де ние и не бяхме,но все пак...гадно беше да те гледат така.
Както винаги така и сега когато стигнах поляната погледите се преместиха върхо мен.Погледнах Арчър и леко се усмихнах.Тези дни не ми беше на кеф точно зареди това - всички тези погледи плъзгащи се по мен...Идеше ми да закрещя.Тези дни се държах с него студено именно зареди това.Обичах го,но...но не издържах!
- Арчър. - казах и се приближих към него.Всички погледи се впериха в нас.Едно момиче обаче ме изнерви.Гледаше ни така сякаш гледа някой сериял.Погледнах я и почнах да и прилагам една хубава дарба - болка с поглед.Тя извика и чак тогоава отместих отнов опоглед към Арчър,но говорех на останалите. - Вие мама му нямате ли си друга работа идиоти такива?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната,където се провеждаше часа по борба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната,където се провеждаше часа по борба   Поляната,където се провеждаше часа по борба Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поляната,където се провеждаше часа по борба
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Поляната с розовото дърво
» Поляната за срещи при пълнолуние!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Нортфилд :: Двора и покрайнините :: Мястото за часа по борба-
Идете на: