Академия Нортфилд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Нортфилд

...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Bg_top_logo6 .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Realtop002 Гласувайте за този сайт в RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Гласуване в BG top
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПет Юни 01, 2012 11:11 am by Роуз М.

» Спамландия ^^
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПет Юни 01, 2012 10:50 am by Лиандър

» Допада ли ви новия дизайн на форума?
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПет Юни 01, 2012 10:26 am by Лиандър

» Смяна на лика
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПет Юни 01, 2012 10:13 am by Роуз М.

» Съобщения до потребителите!
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyЧет Май 31, 2012 6:29 pm by Роуз М.

» 3rd floor's corridor
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyЧет Май 31, 2012 3:15 pm by Роуз М.

» Забавление
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСря Мар 28, 2012 8:22 pm by Арчър Нортфилд

» Търся си другарче...
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПет Мар 09, 2012 8:04 pm by Лиандър

» Станете наши приятели ^^
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПет Фев 10, 2012 1:11 pm by Constantine

Team
Арчър Нортфилд Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ 162114466013195884101338458380bU1siwGKkt6YqJGKBOUE Изабел Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ 1881130687225094021338458385E8L2CY9gII4MnO8ZufcD Роуз М. Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ 1002539634460810911338458376mLTO2pPqfh2bLdlLWB2b
Основни приятели
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ 3186694B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Окт 09, 2021 11:41 pm

 

 Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/

Go down 
+2
Аштън Смит
Арчър Нортфилд
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Арчър Нортфилд
Administrator
Арчър Нортфилд


Местожителство : Академия Нортфилд

Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyНед Ное 06, 2011 4:49 pm

Тук беше доста плашещо и потайно,все пак беше наистина много стари гробище.Поне на сто години ако не и повече.Днес имаше разположени няколко маса с черни покривки,а на тях купища с най-различни вкусотии.Алкохола също беше в изобили и музика не липсваше.И въпреки всичко тук беше доста плашещо..особено като чуеш гласовете на мъртвите.


Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ 25_6724?$FULL_SIZE$
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Gy01
Върнете се в началото Go down
https://academy-nortfild.bulgarianforum.net
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПон Ное 07, 2011 6:36 pm

С Харпър навлязохме в гробището. Е беше си гробище като гробище, само че ако в това гробище мъртвите се надигнат ще трябва да се разправяме с доста повече от обикновени зомбите. Както и да е. Беше интересно направено. Украсата добавяше ефект. Като цяло изглеждаше страхотно. Вече се бяха струпали доста ученици, и поне половината бяха пияни. Изглежда че не само нашата компания си бе спретнала купонче преди купончето. Пък и да не говорим че тук беше заредено с доста алкохол (благодарение на г-н Нортфилд предполагам) така че бяхме подсигурени за вечерта. И така , музиката вървеше , имапе пиене и ядене на корем . Всичко бе перфектно но някак си оставах нащрек защото в това училище никога незнаеш от каде и КАКВО ще ти дойде.
- Е да започваме. - казах на Харпър и двамата навлязохме в тълпата от хора.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Учители
Харпър Дейл



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПон Ное 07, 2011 7:12 pm

Кимнах и влязох заобиколих група момичета и се запътих към алкохолът.Взех си една чаша бира и я изпих бързо.Подпрях се на едно дърво и се зазяпах в тълпата,макар че никак не ми бе интересно.Очакваше се нещо интересно да се случи,но май смао се очакваше...
Върнете се в началото Go down
Жулиета Блек
Учители
Жулиета Блек



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПон Ное 07, 2011 7:46 pm

С Анабел стигнахме до купона относително бързо.Беше на гробището и бе някак зловещо.Поне за мен имайки предвид дарбата ми виждах как сред тълпата има мъртъвци - някои стоящи неподвижно , други танцуващи в ритъма на музиката.Оставих Анабел и тръгнах към масата с алкохол.Не успях да пийна както трябва на купона преди малко,но сега щях да си наваксам.Каква пияница съм станала напоследък не е истина.Алкохол имаше много и не можех да си избера.Накрая взех една чаша с вино и заоглеждах тълпата.Погледът ми бе привлечен от едно момче в близост до близкото дърво.Тръгнах към него с очакването да завържа ново запознанство.
- Хей.,здрасти - поздравих го ,когато бях достатъчно близо. - Защо си толкова самотен?
Отпих една глътка от виното гледайки го очаквателно.
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПон Ное 07, 2011 7:49 pm

Аз и Жужи се зададохме към купона. Е,крачки преди да вляза в тълпата се наведох и казах:
-Жужи,аз ще съм мъртва булка...-Взех малко навлажнена почва или с други думи кал и нацапах роклята си. Е,беше ми жал за обувките,но и те пострадаха. Вече бях достатъчно изкаляна,за да се каже,че съм паднала в локва...Е,добре де,по-малко изкаляна бях. Червеното ми червило се открояваше,а аз махнах булото си и го хвърлих настрани. Така червеникаво-оранжевите ми къдрици се показаха и аз се усмихнах ехидно. Забелязах Аш и още някакво момче с него и се изправих. Жужка вече беше стигнала до тях,затова аз побързах да я настигна.
-Е,е..и ако това не е Аш и неговия приятел..Цезар? Може би..."И ти ли Бруте?!"...-Помислих още малко и продължих с предположенията:
-Последен опит..ти си...пича от спарта?!-засмях се весело и огледах обстановката.
Върнете се в началото Go down
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПон Ное 07, 2011 9:02 pm

- Хммм ''Червената Шапчица". Дежаву.- казах аз и леко намигнах на ... "Булката на Франкенщайн"... както и да е. - Изглеждаш прекрасно. - казах на Жулиета и леко и се поклоних. - А за теб няма комплименти докато не ми кажеш името си. - казах на Футболната съпруга и отидох да си взема питие. Като стигнах до масата и се огледах забелязах доста красиви момичета. Като се замисля все пак можех да се позабавлявам , но реших да почакам малко затова просто отпих от чашата с уиски.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Учители
Харпър Дейл



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 3:36 pm

Към мен се приближи червената шапчица.Засмях се и кимнах с глава към момичето.
-Здравей!И спокойно не съм самотен...просто съм страничен наблюдател.-Посегнах към бара и си взех още една бира.Коментарът на другото момиче ме накара да се засмея искрено:
-Аз ли да съм пича от Спарта?Да може да се предположи...само където не съм сляп...или ако говорим за пародията....Хмм мерси!Великолепни сте дами!-направих комплимент на свой ред.Погледнах Аш.който зазяпваше всяко по-хубаво момиче...Моя версия в разгонен вариант,май щяхме да станем приятели...
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 5:56 pm

Да,сега като огледах Спартанеца беше полу гол.
-Да,знам че сме великолепни. Яки сме ,само където Аш нещо тръгна да заглежда момичета,които никога няма да му пуснат. Ама нищо,той е свикнал..-засмях се леко и си взех портокалов сок. Чашата беше наполовина,а аз извадих малко шишенце с прозрачна течност. Изсипах обилно съдаржание в чашата си и се усмихнах. Почти долавях погледите върху себе си.
-Каквоо...подсилвам си го... -засмях се весело и започнах да се оглеждам за нови или не чак толкова нови лица. Никого не познавах,но май видях баба си Мери някъде тук.
-Е,Спарта..от кога си тук,че вече и да си се запознал с Аш, на когото скоро ще му се изчерпат имената с които да ме нарича и ще бъда принудена да му кажа името си?-погледнах отново към "сваляча" Аш и завъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Учители
Харпър Дейл



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 6:00 pm

Засмях се и казах:
-Днес пристигнах...Скъпият ви Аш ми е съквартирант!-огледах се дребното момиче си сипваше алкохол или нещо подобно в чашата.Беше хитра.Лично шишенце....малко ми напомняше Хари Потър...дори не знаех защо.Засмях се леко и всички ме погледнаха странно...сигурно ме мислеха за луд,но...какво да се прави..
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 6:08 pm

Погледнах момчето,което явно ми се смееше нещо. Странно,от кога бях станала толкова забавна?
-Извинявай,нещо смешно казах или направих?-усмихнах се мило и погледнах Аш. Те двамата съквартиранти?Край,академията вече е с надоло главата.
-Горкия ти,не ти завиждам. Той е...луд. Появяват му се разни неща...Кара нещата да се появяват..Честно казано,малко ме плаши...-засмях се,надявах се да беше разбрал,че се шегувам.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Учители
Харпър Дейл



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 6:26 pm

Засмях се отново и казах:
-Извинявай..не исках да те обидя,забавна си,а за Аш...ЛЕЛЕЕЕ-засмях се и направих ужасена физиономия към съквартиранта си.
-Да не повярваш!А аз мога да те убия с поглед и се превръщам във вълк,когато ми падне...а да да не забравя-бързо се промених,очите ми станах а черни и зъбите ми се одължиха.Обърнах се към дребното момиче и изсъсках тихо:
-Обичам да плаша хората.-усмихнах се и погледнах другото момиче
Върнете се в началото Go down
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 6:30 pm

Няма да ми пуснат ли? Тя какво си мислеше , все пак бях хибрид. Можех да чуя мравка с автомат от 100 метра. Усмихнах и се леко , докато тя гледаше към мен. Е щом иска да ревнува , да ревнува , но тази вечер трябваше да разбера името й. Е май беше време да се позабавляваме. Започна някаква ритмична песничка и реших че е време купона да започне. Качих се на подиума, грабнах микрофона и казах:
- Как сте "Нортфилд". - казах аз все едно бях водещ на ток шоу. - Време е купона да започне. И само да ви кажа : КОЙТО НЕ СТАНЕ И НЕ ЗАПОЧНЕ ДА ТАНЦУВА СЕГА ЩЕ СЕ НАМОКРИ. - казах аз и материализирах нещо като система от душове над всички. И изглежда че проработи, учениците станаха и започнаха да танцуват.
-Добреее а сега ще им покажем ли какво е истински танц или ще продължиш да ме измъчваш садистично като прикриваш името си. И съжалявам ако те плаша с дарбата си , просто обичам да ... незнам .. да я използвам. - казах с усмивка след като се появих до ... до ... охх писна ми , това момиче наистина обича да измъчва.
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 6:54 pm

Спарта напълно се промени,а аз настръхнах.
-Това ли е най-страшното,което можеш да покажеш от себе си?-засмях се предизвикателно,когато Аш започна да се прави на Уди и да пуска "забавни" фрази като него. Добре,той пак го направи,какви са тези душове...Както и да е,нямах намерение да танцувам,просто на тези високи токове не беше толкова лесно да се движа.Погледнах Аш,после Спарта и накрая Жужи. Червеникавите ми устни образувака усмивка под която се показаха белите ми зъбки.
-Е,аз може да не мога да удължавам зъбите си,но съм по-опасна и страшна от колкото изглеждам,можете да бъдете сигурни в това.-Завъртях се ритмично с песента и отпих глътка от малкия ми "коктейл"
Върнете се в началото Go down
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 7:05 pm

- Не се ебавай със всемогъщата булка на смъртаааа !!! - направих гримаса като на зомби и застанах до Харпър. Ухилих се на "нея" и я огледах отгоре до долу. Като се замисля ако не беше калта наистина беше невероятна. Налях си една голяма чаша с уиски и я вдигнах във въздуха:
- До дъно! - казах им и я изпих. Въпреки това някак си имах странното усещане че ще се случи нещо. Като животните преди земетресение. Е само че аз нямаше да се захапя отзад или да започна да лая. Пък и съм сигурен че не само аз се чувствах така.
Върнете се в началото Go down
Жулиета Блек
Учители
Жулиета Блек



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 8:14 pm

Беше ми много забавно.Е Аш определено ни отправи едно предизвикателство.Странно откъде ли му е дошло това на ума.Покрай разговора за кой какво се превръща и аз добавих нещо.
- Аз съм полуроднина с нашия Спарта - усмихнах се и за миг очите ми проблеснаха в друг цвят.Добре сега оставаше проблема с душовете.Леко се поклащах така да се каже,колкото да мине за танцуване.Отпих от питието си и прегърнах Анабел през рамо.
- Моята дружка е дяволче под прикритие - усмихнах се и и изпразних съдържанието в чашата ми.Отидох до най-близката маса и я оставих.След малко се върнах при нашата група.Усетих леко неспокойство у Аш,както и в други и дори аз се почувствах неспокойна.Какво ли ставаше?
- Хей ще посетим ли дансинга?Това е любимата ми песен - кимнах с глава към посока на танцуващите хора.
Върнете се в началото Go down
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyВто Ное 08, 2011 8:55 pm

- Нямам нищо напротив. - казах и леко я дръпнах към дансинга. - И да не забравя.- щракнах с пръсти и няколко от душовете с включиха за да омокрят ... ъмм футболист , космонавт и ... терорист бомбаджия самоубиец?! Няма значение и тримата бяха целите мокри а аз бях доволен. Все пак ги бях предупредил.
- Жалко че не мога да намокря лидерката на "Отчаяни Съпруги". Дори и да опитам сигурно просто ще ме запрати към някоя надгробна плоча за да я разбия с глава. - казах на Жулиета с фалшиво тъжна усмивка. - Е "Червената Шапчица" и Италиански мафиот с пластмасова пушка. Ние сме перфектната двойка. Знаеш ли , в костюмът ти има доста ирония. Или чисто и просто аз съм с грешка и всъщност червената шапчица е извънбрачното дете на третият братовчед на лелята на стринката на баджанака на кръстникът на бащата на вълкът. И поради тази причина и двамата са вълци а бабата е осиновена и затова вълчо я е изял. - казах с онзи престорено замислен поглед но неиздържах и се усмихнах. - Спокойно , не съм толкова психясал колкото изглеждам. - казах на Жулиета , хванах я за ръката и леко я завъртях след това продължихме с танците.
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСря Ное 09, 2011 7:23 am

Той най-безцеремонно намокри няколко момчета,които явно щяха да му го върнат когато почнем училище отново. Двамата с Жулиета се запътиха да танцуват,а аз леко се провикнах,толкова,за да ме чуе.
-Ана..бел..Името ми е Анабел,спри да ми измисляш разни прякори...Кажи му..Спарта..-засмях се и отпих още една глътка,а после пресуших чашата си. Споменах ли,че не държа на алкохол? Поусмихнах се малко и отново си сипах портокалов сок,после водка и на лицето ми се появи една широка усмивка.
-Е,Спарта...Забавляваш ли се? Защото не изглежда така.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Учители
Харпър Дейл



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСря Ное 09, 2011 1:25 pm

Погледнах я и се усмихнах.:
-Не съм възпитан да се забавлявам!-опитах се да прозвуча като истински Спартанец с думите си,но ме напушши смях.Отпих отново от чашата си и се загледах в двойките,който танцуваха май доста от момичетата не можех,първо защото се опитваха да покрият многото кожа която се ивждаше и второ заради обувките им е нормално само като ги гледах и ми се завиваше свят,добре че на нас мъжете не ни се налагаше да носим такива неща.Обърнах се към Анабел и казах:
-Ами ти забавляваш ли се?
Върнете се в началото Go down
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСря Ное 09, 2011 2:05 pm

-Анабел? Очаквах нещо доста по демонично. - казах на Жулиета докато танцувахме. Най-забавното беше че момчетата които намокрих ме гледаха на кръв. Единият върколак едвам сдържеше трансформацията си. Хмм , и тримата бяха върколаци. Е нямаше да ме затруднят. Едва ли щях да материализирам нещо. Но реших да не се занимавам с това , поне засега. Те очевидно чакаха удобният момент да нападнат , но ще е добре да не го правят докато съм с Жулиета. Просто я харесвах , и ако я докоснеха щях да ги кастрирам по най-безмилостния възможен начин. Така де , реших просто да стоя нащрек. Обърнах се към Анабел и Харпър и извиках:
- Не забравяйте какво казах по рано. - казах аз и посочих душовете. - Вярно че ще ме спукате от бой след това , но това няма да промени факта че ще сте целите мокри. Е поне ти Харпър. - погледнах към новата си дружка защото знаех че Анабел просто щеше да включи щитът си. Концентрирах се и пред нея се появиха доста по ниски но и много по удобни обувки които перфектно пасваха на роклята й , както и меко столче на което да седне за да се преобуе.- Хайде дееее. - нацупих се леко след това и се усмихнах дяволито. Така или иначе едва ли щеше да се преобуе за да танцува с почти непознат , но все пак реших да опитам.


Последната промяна е направена от Аштън Смит на Сря Ное 09, 2011 2:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Жулиета Блек
Учители
Жулиета Блек



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСря Ное 09, 2011 2:12 pm

Аш направо ме разби.Първо с намокрянето на едни момчета , а после с изказването си.Първоначално го гледах с отворена уста опитвайки да свържа роднинската връзка.В резултат на това не можех да спра да се смея.Малко се бях поуспокоила ,когато ме завъртя,но после пак ме напуши смях.
- Уби ме Аш честно - избърсах сълзите си от смях.Чух Анабел да се провиква казвайки името си. - Хах най-накрая научи името й.Внимавай изглежда вече си и в черният списък.
Кимнах към нея стояща до Спарта както тя го наричаше.Засмях се з апореден път.Аш щеше да си изпати от онези момчета.
- Готини обувки , май имаш шанс - усмихнах му се.
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСря Ное 09, 2011 6:38 pm

Погледнах Аш. После Спарта.
-Не,не се забавлявам,искам да стане нещо...страшно. -Поусмихнах се,когато Аш ми "направи" обувки. Амии,честно,не го харесвах много за сега.
-Не ,благодаря. Не нося нищо по-ниско от 10см с тази рокля.-О,да,звуча толкова..арогантно и наперено.Както никога. Погледнах към душовете,който все още си стояха. Подсмихнах се леко. Аз не използвах дарбите си така лекомислено както Аш. Дори и да бъда намокрена лесно можех да се прибера и да се преоблека.
-Само на мен ли ми се струва,че това парти е леко..мъртво?-Засмях се.
-Разбра ли? Мъртво! Защото сме на гробищата и купона...оо,забрави.-сега май аз бях тази,която се държи станно.
Върнете се в началото Go down
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСря Ное 09, 2011 8:29 pm

Добре , отряза ме по всеки възможен начин което значеше че няма смисъл да се мъча. Е поне ми каза името си, което си беше напредък. Но имаше нещо подозрително във цялата и красота и... незнам , в самата нея , но това нямаше значение . После щях да се сприятелявам. Сега ми трябваше малко чист въздух. Пък и онези тримцата не отлепяха поглед от мен така че реших да се разправям с тях някъде навън. Просто нямаше смисъл да се правя на мъж пред всички.
- Ще се поразтикам малко. Скоро ще се върна. - усмихнах се широко на Жулиета и тръгнах към загражденията , след което ги прескочих и навлязох в гората. Тримата "амигос" май се опитваха да ме измамят , защото заобиколиха. Но това нямаше значение сега просто трябваше да се отдалеча колкото се може повече от купона.
Върнете се в началото Go down
Жулиета Блек
Учители
Жулиета Блек



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyПет Ное 11, 2011 8:58 pm

Останах с другите двама,но ми доскуча.Отскочих до най-близката маса с напитки и на принципа онче бонче си взех една.Отпих няколко глътки и изведнъж се сетих за Алекс.Огледах се наляво и надясно,но така и не го видях.Странно.Замислена се приближих до Анабел и хм..Спарта?
- Хей не ви ли е малко скучно - казах им като не отделях поглед от тълпата. - Дори и на мъртъвците им е по-забавно отколкото на нас.
Върнете се в началото Go down
Аштън Смит
Учители
Аштън Смит



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСъб Ное 12, 2011 3:22 pm

- Дааа наистина е скучно. - казах отегчено когато се появих зад Жулиета. - И все пак , къде подяволите е г-н Нортфилд. Така де , странно е че все още не е тук. - казах и си спомних за онази ... "Ребека". - Някой има ли кърпичка ? - спомних си за разбитата си устна и чак сега усетих че леко щипе. Но до 2-3 минути нямаше да остане и белег така че не се тревожех особено много. По-притеснително беше че директорът го нямаше , Алекс също не се виждаше а супер странното чувство не се махаше. Единственото което ме разведри бе че видях "великото трио" да минава . Част от учениците на купона започнаха да им се смеят и когато погледнаха към мен аз им се усмихнах леко и вдигнах рамене. Заклевам се че онзи с счупената "лапа" едвам се сдържа да не разкъса някого. - Е поне на мен не ми беше чак толкова скучно. - казах аз и си налях чаша уиски. Изпих я на един дъх и се обърнах към Жулиета:
- Ромео официално ви моли за един танц , Жулиета. - леко се поклоних но не се сдържах и се разсмях.- Да танцуваме. - казах и с широка усмивка и я придърпах към дансинга. Пък и точно сега това момиче беше единственият "човек" който бих искал за компания.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Учители
Харпър Дейл



Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ EmptyСъб Ное 12, 2011 3:47 pm

Така се бях заплеснал,че изобщо не забелязвах какво става около мен.Аш беше с разцепена устна,танцуваше с едно от момичетата....Охх не бях за партита,особено когато съм разконцентриран.Обърнах се към някого и казах:
-Това парти ще се оживи ли или мога да заспя прав?-найстина ми бе скучно, може би и аз трябваше като Аш да се сбия с някой
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/   Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гробищата близо до Академията /мястото на Халоуин партито/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Залата на Съвета на Академията
» Академията и наоколо преди пет дена /там някъде/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Нортфилд :: Двора и покрайнините :: Двора-
Идете на: