Академия Нортфилд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Нортфилд

...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Лондон. 3 месеца по-рано. Bg_top_logo6 .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Лондон. 3 месеца по-рано. Realtop002 Гласувайте за този сайт в RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Гласуване в BG top
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Юни 01, 2012 11:11 am by Роуз М.

» Спамландия ^^
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Юни 01, 2012 10:50 am by Лиандър

» Допада ли ви новия дизайн на форума?
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Юни 01, 2012 10:26 am by Лиандър

» Смяна на лика
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Юни 01, 2012 10:13 am by Роуз М.

» Съобщения до потребителите!
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Май 31, 2012 6:29 pm by Роуз М.

» 3rd floor's corridor
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Май 31, 2012 3:15 pm by Роуз М.

» Забавление
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyСря Мар 28, 2012 8:22 pm by Арчър Нортфилд

» Търся си другарче...
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Мар 09, 2012 8:04 pm by Лиандър

» Станете наши приятели ^^
Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Фев 10, 2012 1:11 pm by Constantine

Team
Арчър Нортфилд Лондон. 3 месеца по-рано. 162114466013195884101338458380bU1siwGKkt6YqJGKBOUE Изабел Лондон. 3 месеца по-рано. 1881130687225094021338458385E8L2CY9gII4MnO8ZufcD Роуз М. Лондон. 3 месеца по-рано. 1002539634460810911338458376mLTO2pPqfh2bLdlLWB2b
Основни приятели
Лондон. 3 месеца по-рано. 3186694B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Окт 09, 2021 11:41 pm

 

 Лондон. 3 месеца по-рано.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Окт 27, 2011 7:01 am

Въвях си по улицата без да обръщам внимание на нищо около мен. Навън,както обикновенно,беше мрачно,влажно и студено. Не обичах да ми е много топло,затова времето не ми пречеше. Добре че пътя беше равен,защото не ми се мислеше как иначе щях да вървя с десет сантиметровите ми токове. Както винаги,аз бях по къса рокличка,без да се съобразявам с климата,което разбираше привличаше вниманието към мен. Бях излязла без причина..просто да се поразходя малко. Много неща ми се бяха случили напоследък и имах нужда да изпусна парата някъде.
Върнете се в началото Go down
Никалъс Клифърт
Учители
Никалъс Клифърт



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Окт 27, 2011 11:23 am

Поредният обикновен скучен и изморителен ден.Нямаше какво да правя и реших да се поразходя, все пак неможех да стоя постоянно в стаята си.Облякох се и излезнах.Не беше чак толкова хладно.Тръгнах някъде.И аз незнам къде, където ми видят очите.Расхождах се така потънл в мисли...
Сколо видях познато момиче.Н от къде я познавах?Приближих се малко повече.
-Анабел, нали?-попитах когато се приближих достатъчно за да ме чуе.И коато вече бях разбрал коя е.
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Окт 27, 2011 5:56 pm

Бях потънала в дълбоки мисли когато долових глас. Трябваха ми секунди,за да осъзная какво ми каза момчето пред мен. Изговори името ми. Познавах ли го?
-Зависи..Ако ти дължа нещо не съм Анабел,ама ако ти ми дължиш нещо..Анабел съм.-засмях се и го огледах. Хм,хубаво момче,някъде го бях виждала,обаче нещо не се сещах.
Върнете се в началото Go down
Никалъс Клифърт
Учители
Никалъс Клифърт



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Окт 27, 2011 7:50 pm

Засмях се.
-А ако е нито едно от двете?-повдигна едната си вежда.Хм, интересен отговор ми даде...
-Аз, съм Никалъс...-реших да се представя.Можеби щеше да си спомни кой съм, ако още не е.Е пък може и да не е.Не съм кой знае колко запомняща се личност.Важното беше че аз познах коя е.От толгова много ученици, да запомниш всичките бе просто невъзможно...


Последната промяна е направена от Никалъс Клифърт на Чет Окт 27, 2011 8:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Окт 27, 2011 8:00 pm

Никалъс...Хм,почти бях сигурна,че познавам такъв човек..След малко една червена лампичка ми светна във съзнанието.
-Ахаа..учителя по...-замислих се,усмихнах се невинно и продължих:
-Извинете,по какво преподавахте?-Е,това беше. Сега най-вероятно щях да повтарям годината. Само да не е по математика,че и летните изпити няма да мога да си взема.
Върнете се в началото Go down
Никалъс Клифърт
Учители
Никалъс Клифърт



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Окт 27, 2011 8:20 pm

Поклатих с глава.
-Внимавай , че ще взема да те изпитам някой ден.По драма съм учител.Поне научете по кой предмет кои учители са...-засмях се.Не всички бяха като мен да простят.Но аз просто както си спомням, какъв и аз бях в училището.И ги разбирах.А и при това не бях някой 40 годишен досаден учител...
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyЧет Окт 27, 2011 8:38 pm

По драма? Еее,как пък не съм го запомнила това. Ъгълчетата на устните ми съвсем леко образуваха усмивка. Приближих се към него и сложих нежно ръце на раменете му. Допрях тялото си до неговото ,а устните ни почти се докосваха.
-Не мога да повярвам,че съм забравила такъв красавец...-казах съблазнително и наведох глава към ухото му. Започнах да шепна:
-Е,взех ли си изпита?-Усмихнах се широко и се отдалечих от него, и без това вече бягме привлекли погледите към себе си. Бях много добра в драмите и така нататък. Обичах да играя разни роли,най-често срещаната беше "доброто,малко,сладко момиченце". Е,да видим дали е толкова добър учител. Дано не забележе ,колко изкуствена съм в действителност.
Върнете се в началото Go down
Никалъс Клифърт
Учители
Никалъс Клифърт



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Окт 28, 2011 10:58 am

Засмях се.
-Ммм, на практика си добре.Но не забравяй че има и теория още...-усмихнах се самодоволно.Нямшае лесно да и се размине.Не и при мен.
-Тъй че ще трява да се явяваш в часовете и да учиш както и останалите...-казах малко замислено.Е, сега да не ставам ного гаден.Но си имах уважението към предеметът който преподавам.
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyВто Ное 01, 2011 5:12 pm

-Еее,добре,щом настоявате.-усмихнах се лъчезарно и го погледнах. Явно не можеше да види,че всъщност съм доста изкуствена. Е,не се очудвах,все пак цял живот бях тренирала,за да стана такава.
-Е,господин Клифърт..ще ми окажете ли честта да седнем някъде,за да не стоим на средата тротоара?-Огледах се,всички погледи вече не бяха към нас,което малко ме разочерова.
Върнете се в началото Go down
Никалъс Клифърт
Учители
Никалъс Клифърт



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Ное 18, 2011 12:20 pm

Честта, не прекаляваше ли с официалнотта?Е, все тая.Щом щяхме да играем като в тетатрите, добре.Бях добър в това, пък като се има и в предвид че съм учител по такъв предмет.
Усмихнах се леко и кимнах.
-С превелико удоволствие.Къде бихте желали да седнем, госпожице Ричърдс?-попитах.По същият начин както ме пита и тя.Незнам защо говореше така с "уважение" едва ли заради уважението към мен.Щом и незнаеше по какво съм учител.Можеби просто да се покаже?
С повечето ученици в извън учебното помещение говорих на "Ти", макар и да бях учител, и по голям от тях.С някои ученици имахме само година разлика.А това не бе много...

П.п сори че не писах...
Върнете се в началото Go down
Анабел Ричърдс
Учители
Анабел Ричърдс



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Ное 18, 2011 4:36 pm

Позамислих се малко. Огледах се и се завъртях радостно.
-Амии..нека да седнем там,ако не възразявате.-Посочих едно приветливо кафене и хванах господина за ръчичка задърпвайки го на там. Бях мила със всички,който са мили с мен,надявам се да не си изведе грешни впечатления от мен. Въпреки,че го попитах дали иска да седне там,не дочаках отговора. Направо си го завлякох там.
-Вътре или вън,Вие преценете?
Върнете се в началото Go down
Никалъс Клифърт
Учители
Никалъс Клифърт



Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. EmptyПет Ное 18, 2011 7:16 pm

Надигнах си раменете.
-Хъм, незнам.-позамислих се за момент.Но открих че ми беше напълно безразлично къде ще седнем.
-Къде бихте предпочели?-надигнах едната си вежда.Беше странно да говоря с ученичка на "Вие".Но учтиви ученици не се срещаха на всякъде.Ако както казах не си "играеше".Е, това нямаше да го разбера.Или поне едва ли.Неможех да чета мисли все пак.Което понякога не беше хубаво.Но пък си имах дух, това пак си прилича с четене на мисли.Но е чак толкова описателно.Само чуства, не думи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лондон. 3 месеца по-рано. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон. 3 месеца по-рано.   Лондон. 3 месеца по-рано. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лондон. 3 месеца по-рано.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискотеката-3 дни по рано
» Парка 1 месец по рано.
» Плажа две седмици по рано
» Библиотеката няколко седмици по-рано..
» Потребител на месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Нортфилд :: Passé :: Минало-
Идете на: