Академия Нортфилд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Академия Нортфилд

...
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Плажа Bg_top_logo6 .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове Плажа Realtop002 Гласувайте за този сайт в RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Гласуване в BG top
Плажа EmptyПет Юни 01, 2012 11:11 am by Роуз М.

» Спамландия ^^
Плажа EmptyПет Юни 01, 2012 10:50 am by Лиандър

» Допада ли ви новия дизайн на форума?
Плажа EmptyПет Юни 01, 2012 10:26 am by Лиандър

» Смяна на лика
Плажа EmptyПет Юни 01, 2012 10:13 am by Роуз М.

» Съобщения до потребителите!
Плажа EmptyЧет Май 31, 2012 6:29 pm by Роуз М.

» 3rd floor's corridor
Плажа EmptyЧет Май 31, 2012 3:15 pm by Роуз М.

» Забавление
Плажа EmptyСря Мар 28, 2012 8:22 pm by Арчър Нортфилд

» Търся си другарче...
Плажа EmptyПет Мар 09, 2012 8:04 pm by Лиандър

» Станете наши приятели ^^
Плажа EmptyПет Фев 10, 2012 1:11 pm by Constantine

Team
Арчър Нортфилд Плажа 162114466013195884101338458380bU1siwGKkt6YqJGKBOUE Изабел Плажа 1881130687225094021338458385E8L2CY9gII4MnO8ZufcD Роуз М. Плажа 1002539634460810911338458376mLTO2pPqfh2bLdlLWB2b
Основни приятели
Плажа 3186694B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Окт 09, 2021 11:41 pm

 

 Плажа

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Administrator
Изабел



Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа EmptyПет Сеп 09, 2011 12:30 pm

Плажа Beach1

Плажа Beach4
Върнете се в началото Go down
Жулиета Блек
Учители
Жулиета Блек



Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа EmptyПон Сеп 26, 2011 6:39 pm

Съгласих се с предложението й за плаж.Обичах плажа.Беше подходящо място за сутрешен джогинг,а морето беше невероятно.Двете се насочихме в тази посока и след известно време вече бяхме на плажа.За щастие бяхме уличили слънчево време.Перфектно.А ще по-добре беше ,че отдолу бях с бански ,тъй като по-късно щях да отскачам до басейна.Избързах малко напред и в движение махнах горнището и долнището си като ги захвърлих на плажа през горе-долу равно разстояние,но както и да е.В момента така или иначе нямаше хора на плажа.Голям късмет.Спях се две крачки преди водата и обърнах глава към Шарън.Предполагам и беше чудно ,че съм с бански.
- Имах планове по-късно да отскоча до басейна и затова съм с бански - усмихнах се. - Много удобно ,а?
Върнете се в началото Go down
Шарън Джени ден Адел
Учители
Шарън Джени ден Адел


Местожителство : Академията

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа EmptyПон Сеп 26, 2011 7:00 pm

Зарадвах се когато Жулиета прие преложението ми за плаж. Ядосах се само, че нямам бански, е какво пък мога да си намокря дрехите или да се къпя по бельо, не е като да не ми се е случвало, а пък и бяхме сами на плажа. Реших да си отбележа едно на ум да си нося бански с мен като излизам. Видях Жулиета да се съблича и да остава с бански, обясни ми че е мислила да отиде до басейна после. Леко и завидях, но какво пък, всеки с късмета си.
- Надявам се да нямаш против да се къпя по бельо, просто ако съм с дрехи ще откача. - зачах отговора и като леко навлязох във вода. Бях достатъчно навътре, че водата да ми е до колене, но не и да ми мокри дрехите. Наитсина обичах водата, а там на плажа видях Луна, която седеше и сякаш се радваше на слънцето, ако разбира се един дух може да се рдва на слънцето.
Върнете се в началото Go down
Жулиета Блек
Учители
Жулиета Блек



Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа EmptyВто Сеп 27, 2011 12:56 pm

- Не няма проблем - усмихнах се.Замислих се,че наистина бях изкарала огромен късмет,е си бях взела банският,но ако ли не щях да плувам по бельо.Не е нещо срамно.Шарън вече беше във водата до колене.Последвах примера й и след няколко крачки вече бях до нея.Заметнах косата си на една страна и тръгнах по -навътре.Водата вече ми беше до гърдите и тогава заплувах по гръб.Затворих очи и отпуснах тялото си.От време на време леко размах ръце и крака,за да контролирам посоката.
- Това е живота - казах и поредната усмивка се появи на лицето ми. - обичам морето.Знаеш ли радвам се ,че се запознахме.
отворих очи и престанах да плувам по гръб,а бях стъпила на дъното.Погледнах към Шарън и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Шарън Джени ден Адел
Учители
Шарън Джени ден Адел


Местожителство : Академията

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа EmptyПон Окт 03, 2011 11:42 am

Усмихнах се когато Жулиета прие да се къпя по бельо. Предполагах, че няма да ми откаже,но бях длъжна да попитам. Свалих дрехите си, внимателно за да не ги намокря и след това с магия ги пратих сгънати на плажа. Сега вече бях готова за плуване. С голя радост се гмурнах в морето и заплувах. Не ми се беше случвало скоро да се радвам на такава свобода. Когато излязох на повърхността Жулиета каза, че се радва, че сме се запознали и че обича морето.
- Аз също се радвам, че се запознахме, аз направо обожавам морето. Когато бях малка обичах да се състезавам искаш ли да видим коя ще стигне най-бързо до там - и посочих в някакво място в далечината.
ПП: Съжелявам, че се забавих толкова, но нямах възможност да се добера до компютър тези дни.
Върнете се в началото Go down
Жулиета Блек
Учители
Жулиета Блек



Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа EmptyПон Окт 03, 2011 4:08 pm

Усмихнах се мило и после дяволито.
- Дадено - веднага се съгласих за състезанието.Заметнах мокрите кичури назад и застанах в стартова позиция.Фокусирах отдалеченото място и започнах броенето.
- Три,две ,едно - старт - гмурнах се и поех в посока към определеното място.С периферното си зрение зърнах Шарън.С нея бяхме опасни равни и това ме стимулира да заплувам по-бързо.Плувах по различни начини и пътят до определената точка ми беше малко като в мъгла.Когато стигнах Шарън беше там или е дошал след мен.не знаех с точност.
- И кой победи - попитах и междувременно изплювах погълнатата вода.

П.П Не се притеснявай и аз тези дни нямах възможност.Това даскало направо :Х
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Нортфилд :: Двора и покрайнините :: Плажа и вълшебното дърво-
Идете на: